Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Chemik Bydgoszcz wygrał we Wrześni

II liga: Chemik Bydgoszcz wygrał we Wrześni

fot. archiwum

Młodzi siatkarze bydgoskiego Chemika są nadal niepokonani. W meczu drugiej kolejki II ligi mężczyzn odnieśli cenne zwycięstwo we Wrześni. - To był mecz walki - podsumował Tomasz Zaczek, szkoleniowiec bydgoskiego Chemika.

W każdym z setów, poza czwartym, żadna z drużyn nie mogła uzyskać większej aniżeli 2 punkty przewagi. Wszystko decydowało się w końcowych fragmentach partii. Kto popełnił błąd, przegrywał. W tie-breaku wydawało się, że przegramy, gdyż gospodarze szybko uciekli nam na 6:1. Udane serwisy Piotra Pankowskiego, który zmienił Mateusza Boruckiego, sprawiły, że odrobiliśmy 3 oczka, a na zmianę stron schodziliśmy prowadząc 8:7. Do stanu 14:14, żadna z drużyn nie myliła się w ataku. Ponownie trudna zagrywka, tym razem w wykonaniu Marcina Szczechowicza, i udane kontry zakończone efektownymi atakami Łukasza Owczarza dały nam niespodziewaną wygraną, nad drużyną z Wrześni, w której grał nasz wychowanek Piotr Niemiec, a szkoleniowcem jest Krzysztof Wójcik, były libero Delecty. Cieszy wygrana tych młodych chłopaków na trudnym terenie, a największa w tym zasługa Łukasza Owczarza, który był wiodącą postacią w ataku i Sebastiana Tylickiego, trzymającego przyjęcie i obronę. Pomagali im w tym bardzo Marcin Waliński i Tomasz Wieczorek – skomentował spotkanie trener Chemika.

Krispol Września – Chemik Bydgoszcz 2:3
(27:25, 23:25, 22:25, 25:17, 14:16)

Chemik: Krawczuk, Waliński, Borucki, Owczarz, Szczechowicz, Wieczorek, Tylicki (libero) oraz Pankowski, Rohnka, Konieczny, Bonisławski i SiewaszewiczZobacz także:
Wyniki i tabela gr.1 II ligi mężczyzn

źródło: pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved