Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Będzie ustępstwo na rzecz Skry?

Będzie ustępstwo na rzecz Skry?

fot. archiwum

Skra Bełchatów przygotowuje się do rozpoczynającego się sezonu PlusLigi. Jak zwykle mistrz Polski zaczyna rozgrywki w hali beniaminka, dlatego w piątek o godz. 18 Skra zagra w Wieluniu z Pamapolem, ale czy podopiecznym Nawrockiego pomoże Miłosz Hebda?

Wszystko wskazuje na to, że Miłosz Hebda oraz Filip Frankowski znajdą się w kadrze mistrzów Polski. Taka jest przynajmniej wola trenerów. Nie wiadomo jednak, czy Polski Związek Piłki Siatkowej zgodzi się na występ Hebdy. Wszystko przez to, że Skra chce mieć młodego atakującego przez miesiąc – do czasu aż zacznie grać Mariusz Wlazły. A przepisy są takie, że zawodnik w trakcie sezonu może przejść z niższej ligi do wyższej, ale na odwrót już nie. Ale w Bełchatowie mają nadzieję, że zrobiony zostanie wyjątek, ponieważ Hebda jest uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

– Jeśli zagra u nas, to będzie to z korzyścią dla reprezentacji Polski. Przez miesiąc będzie miał okazję trenować i grać z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Na pewno na tym zyska – uważa Nawrocki. Decyzja w tej sprawie zapadnie dziś.

 źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved