Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Milena Sadurek: Nasz cel został osiągnięty

Milena Sadurek: Nasz cel został osiągnięty

fot. archiwum

Polki zdobyły brązowy medal ME. Na pewno sporo w ten sukces włożyła Milena Sadurek, przez którą przechodziła niemal każda piłka. Rozgrywająca w rozmowie ze Strefą Siatkówki przyznaje, że medal to z pewnością niespodzianka dla polskich kibiców.

Milena Sadurek krótko skomentowała to zwycięstwo. – Nasz cel został osiągnięty. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że zdobyłyśmy ten medal. Każdy kibic przed mistrzostwami i w trakcie nich wierzył w zdobycie jakiegoś krążka, jednak rozum sprowadzał nas na ziemię. Jednak się udało.

Sadurek bez ogródek mówi, że same nie spodziewały się, że zajdą tak daleko. – Na pewno jest to spore zaskoczenie. Była to niespodzianka, że w ogóle udało nam się awansować do czwórki – zaznacza rozgrywająca. – Każdy myślał, że medal jest poza naszym zasięgiem. Tym bardziej się cieszymy z tego sukcesu – dodaje.

Ten mecz pokazał, że potrafimy walczyć. Widać było, że w każdą akcję wkładamy dużo serca – powiedziała z kolei Joanna Kaczor. Mam nadzieję, że wszyscy to docenią i sądzę, że zasłużyłyśmy na ten medal. Od początku do końca wierzyłam w ten zespół. Myślę, że medal jest idealnym wynagrodzeniem za starania, które włożyłyśmy w ten turniej.Byłyśmy dobrze przygotowane do mistrzostw. Niesamowite podziękowania należą się naszej całej ekipie, która przygotowała nas zarówno od strony fizycznej, jak i psychicznej. Wczoraj troszeczkę zabrakło siły. Nie chcę wracać do tego spotkania. Liczy się dziś. To, że wygrałyśmy. Jedynie Holandia stanęła nam na drodze, więc mam nadzieję, że jeśli przegrywamy, to przegrywamy z mistrzem – dodała polska atakująca.

Przed nami finał mistrzostw Europy. W łódzkiej hali Atlas Arena spotkają się reprezentacje Włoch i Holandii. Poprosiliśmy naszą rozgrywającą o prognozę na ten mecz. – Ciężko powiedzieć, kto wygra w drugim meczu – mówi. Jednak po chwili dodała: – Do wczoraj myślałam, że będą to Włoszki, ale po obejrzeniu ich wczorajszego meczu z Niemcami chyba są równe szanse.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved