Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Druga porażka wałbrzyszan

II liga: Druga porażka wałbrzyszan

ligi polskie - II liga

Siatkarze Victorii Wałbrzych przegrali drugie spotkanie z rzędu. Tym razem podopieczni Janusza Ignaczaka zostali rozgromieni przez Burzę Wrocław 3:0 i  po dwóch kolejkach zajmują ostatnie miejsce w rozgrywkach II ligi.

Pierwszego seta zawodnicy trenowani przez Janusza Ignaczaka przegrali do 14, chociaż na samym początku tej partii prowadzili 4:1. W secie numer dwa było trochę lepiej, ale ekipie spod Chełmca udało się zdobyć tylko 19 oczek. Trzecia odsłona to kontynuacja słabej postawy  zawodników z Wałbrzycha, którzy przegrali 13:25 i cały mecz 0:3.

Burza Wrocław – Victoria Wałbrzych 3:0
(25:14, 25:19, 25:13)

Skład:

Victoria: Gajek, Król, Tomiałowicz, Olszewski, Zieliński, Jurczyński, Ostapiuk (L) oraz Kopciński i Pacioch