Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Mikołajczak: Trener dokładnie wie, czego chce

Paweł Mikołajczak: Trener dokładnie wie, czego chce

fot. archiwum

AZS Częstochowa zajął trzecie miejsce w V Memoriale Arkadiusza Gołasia. - Trener dokładnie wie, czego chce. Postawił nam cele i jasno wytyczył kierunek - powiedział w rozmowie z "Strefą Siatkówki" atakujący częstochowian, Paweł Mikołajczak.

W czwartkowy wieczór przegraliście z Iraklisem 1:3, chociaż było już tak blisko piątego seta. Co nie zafunkcjonowało i czego jeszcze brakuje w częstochowskim zespole?

Zdecydowanie mieliśmy problemy z przyjęciem zagrywki. Punkty po błędach uciekały nam praktycznie seriami. Następnie źle zaczęło się dziać również z atakiem i było już coraz gorzej. Myślę, że nasz przeciwnik nie miał aż tylu pomyłek i właśnie od tego między innymi zależały losy tego spotkania.

Do drużyny przybyło wiele nowych zawodników. Zmienił się również szkoleniowiec. Jak oceniasz Grzegorza Wagnera?Myślę, że ten trener dokładnie wie czego chce. Postawił nam cele i jasno wytyczył kierunek. Dzięki temu wiemy jak mamy grać i staramy się to robić jak najlepiej.

Jak wysoko AZS Częstochowa może zajść w tym sezonie?

Mam nadzieję, że jak najwyżej.

Jakie wrażenie robią na Tobie kibice gromadząc się tak licznie w "Hali Polonia"? Jak podoba Ci się w Częstochowie?

Kibice z pewnością są głośni (śmiech). Doping jest ogromny. Myślę, że bardzo dobrze się przy nich gra. A Częstochowa? Tak naprawdę to nie miałem jeszcze czasu żeby pozwiedzać i pochodzić po mieście, ale mam nadzieję, że szybko to nadrobię.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved