Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Wrona: Starałem się zagrać jak najlepiej

Andrzej Wrona: Starałem się zagrać jak najlepiej

fot. archiwum

W zakończonym wczoraj memoriale Arkadiusza Gołasia akademicy z Częstochowy zajęli trzecie miejsce. O turnieju oraz o przygotowaniach do nadchodzącego sezonu opowiedział Strefie Siatkówki środkowy spod Jasnej Góry Andrzej Wrona.

Jak ocenisz Wasz występ na zakończonym właśnie memoriale?

Andrzej Wrona:Szkoda tego wczorajszego meczu, szczególnie czwartego seta gdzie mieliśmy piłki setowe. Niestety nie udało się wygrać. Trener dał na tym memoriale pograć wszystkim zawodnikom. Wrażenia są jak najbardziej pozytywne i jesteśmy dobrej myśli przed sezonem.

Dzisiaj zagrałeś w większym wymiarze czasowym. Jak ocenisz swoją postawę?Nie chcę się oceniać. Starałem się zagrać jak najlepiej. Parę razy udało się zablokować i tyle. Jeżeli ktoś uważa, że było dobrze to bardzo się z tego cieszę.

Już za tydzień rozpoczyna się PlusLiga. Jakie nastroje panują w zespole przed inauguracją tych rozgrywek?

Nastroje mamy bardzo dobre. Myślę, że za tydzień będziemy w bardzo dobrej formie. Mamy jeszcze tydzień treningów, żeby doszlifować jakieś drobiazgi.

Nowi zawodnicy, nowy trener. Jak ocenisz relacje, które wytworzyły się w Waszym zespole?

Dogadujemy się. Z większością znamy się albo z zeszłego sezonu, albo z kadry B, tak samo z trenerem. Myślę, że przez ten okres czasu udało nam się znaleźć wspólny język i teraz wygląda to już całkiem nieźle.

W ostatnim czasie zainteresowanie siatkówką wzrosło, co widać choćby po tym jak jesteście oblegani po memoriałowych spotkaniach. Jak to postrzegasz?

Tutaj na hali zawsze na meczach, szczególnie na memoriale Arka było dużo ludzi. Jakoś nie widzę specjalnej różnicy. Wiadomo, że teraz będzie znacznie większy boom na siatkówkę przez sukces naszych siatkarzy.

*Rozmawiały Małgorzata Michno i Patrycja Bytner (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved