Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Radosław Kolanek: Mam się od kogo uczyć

Radosław Kolanek: Mam się od kogo uczyć

fot. archiwum

Bez kilku podstawowych zawodników, leczących kontuzje, zaprezentowała się Skra Bełchatów w pojedynku z Selverem Tallin. Trener bełchatowian mógł więc wypróbować kilku młodych siatkarzy. Na parkiecie pojawili się więc Walczykowski, Frankowski i  Kolanek.

Nie jestem do końca zadowolony ze swojego występu przeciwko Selverowi Tallin – powiedział dla SportoweFakty.pl Radosław Kolanek , młody siatkarz bełchatowskiej Skry. Zastąpił on w trakcie spotkania, reprezentacyjnego środkowego, Daniela Plińskiego i zasłużył na słowa uznania. Dobrze radził sobie w polu zagrywki, popisując się asami serwisowymi, udanie również blokował zawodników drużyny przeciwnej. – To dla mnie ogromne wyróżnienie, że mogłem zagrać w dzisiejszym spotkaniu w tak dużym wymiarze czasowym, obok tak doświadczonych i utytułowanych zawodników. W każdym spotkaniu, w którym mam okazję wystąpić i na każdym treningu w którym uczestniczę, czerpię wielkimi garściami z bagażu doświadczeń moich kolegów z zespołu – dodaje bełchatowski środkowy.

Chciałbym również wystąpić w piątkowym finale, przeciwko Iraklisowi Saloniki. Byłaby to dla mnie kolejna lekcja siatkówki na wysokim poziomie. Ale to nie zależy już ode mnie – powiedział na zakończenie Radosław Kolanek . Czy ujrzymy młodego siatkarza w meczu finałowym, zadecyduje trener Skry, Jacek Nawrocki . Drużyna Iraklisu Saloniki to jednak dużo trudniejszy przeciwnik niż Selver Tallin, ale mimo wszystko mecz z tak wymagającym przeciwnikiem może być doskonałą okazją do sprawdzenia w boju zaplecza pierwszego składu drużyny.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved