Strona Główna > Aktualności > inne > Radomig wicemistrzem Polski niesłyszących, złoto dla ŁKSG

Radomig wicemistrzem Polski niesłyszących, złoto dla ŁKSG

Radom

Spory sukces odniosła drużyna oldbojów siatkarzy Radomigu, startująca w mistrzostwach Polski niesłyszących. W rozegranym w Łodzi turnieju radomianie zajęli drugie miejsce. W wielkim finale ulegli miejscowemu ŁKSG.

W eliminacjach Radomig pokonał Gdańsk 3:0 i Warszawę 3:0. – Te dwa przekonywujące zwycięstwa zapewniły naszej drużynie półfinał – informuje Ewa Dżorylis, koordynator zadań w Radomskim Klubie Sportowym Głuchych. W nim siatkarze z Radomia również odnieśli pewne zwycięstwo w trzech setach. Tym razem nad ekipą Spartan Lublin. Niestety, w finale podopieczni Stanisława Szewczyka uległ ŁKSG Łódź 1:3, ostatecznie zajmując drugie miejsce. Oto nazwiska autorów sukcesu: Grzegorz Chołuj, Jan Woźniak, Robert Sadłowski, Jarosław Fijołek, Robert Marek, Paweł Legutko, Andrzej Bańcerowski, Jan Mróz, Edward Pawlak.