Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Budżety w siatkówkę nie grają

II liga M: Budżety w siatkówkę nie grają

fot. archiwum

Siatkarze AZS-u Cementownia Odra Politechnika Opolska po ponad półrocznej przerwie wracają na parkiety drugiej II ligi. W środę zainaugurują sezon meczem u siebie z Bzurą Ozorków. Zespół Zbigniewa Rektora jak co roku przeszedł rewolucję kadrową.

W porównaniu z poprzednimi rozgrywkami z drużyny odeszli: Grzegorz Wójtowicz , Damian Grabolus , Tomasz Bosler , Oliwier Furgał , Michał Bartosiewicz i Paweł Nalikowski . Ekipę z Opola wzmocnili za to Mateusz Szewczyk , Paweł Pietraszko , Damian Siekański i Piotr Dobrowolski . – Wydaje mi się, że jesteśmy zespołem mocniejszym niż w ubiegłym roku. Może nie mamy indywidualności, ale mamy zespół. Całe szczęście budżety nie grają, tak że myślę, iż jesteśmy w stanie powalczyć z wieloma ekipami z naszej grupy – ocenia szkoleniowiec opolskich akademików. Grupa, w której przyszło grać jego podopiecznym, jest uważana za mocniejszą niż poprzednio, a nowymi drużynami są: Victoria Wałbrzych, Volley Rybnik i beniaminek Burza Wrocław, który oparty jest na byłych zawodnikach tamtejszej Gwardii.

Siatkarze przygotowania do sezonu ligowego rozpoczęli 17 sierpnia. Najpierw trenowali na własnych obiektach, a następnie wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się Krakowie, gdzie zajęli piąte miejsce. Później ponownie trenowali w Opolu, po czym wyjechali na 12-dniowy obóz do Międzybrodzia Bialskiego. Rozegrali tam kilka sparingów, z których wszystkie wygrali.

Spotkanie z Bzurą Ozorków rozpocznie się o godzinie 19.30 na hali przy ul. Małopolskiej.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved