Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Znów o pieniądzach w Piaście

Znów o pieniądzach w Piaście

fot. archiwum

Mijają kolejne tygodnie od upadku szczecińskiego Piasta, a kibice dowiadują się kolejnych szczegółów dotyczących przyczyn problemów finansowych, które klub dotknęły. Winę ponoszą osoby, które podpisywały wysokie kontrakty z siatkarkami.

Zarobki w granicach nawet 5 i 7 tysięcy na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce to delikatnie ujmując przesada. Prezes klubu – Paweł Płuciennik twierdzi, że to właśnie trener miał decydujący głos w sprawie apanaży. Mierzwiński ostatnio jednak ripostował: – Prezes nie mówi prawdy. Ja proponowałem pewne kwoty, a potem okazało się, że każda z siatkarek będzie zarabiać 1-1,5 tysiąca więcej. Prezes twierdził, że może sobie na to pozwolić, bo był przekonany, że dostanie dużo większe pieniądze z miasta – powiedział Głosowi Szczecińskiemu.

Jednocześnie obecny szkoleniowiec drugoligowej Murowanej Gośliny zapewnił, że o zaległe wypłaty dla siebie i swoich byłych zawodniczek będzie walczył. Warto dodać, że wszystkich pieniędzy za grę nie dostały również te zawodniczki, które wcale nie podpisywały najwyższych kontraktów.

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved