Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Memoriałowe szlify AZS-u Częstochowa

Memoriałowe szlify AZS-u Częstochowa

fot. archiwum

Występ w Memoriale Arkadiusza Gołasia będzie dla siatkarzy AZS-u ostatnim testem przed rozpoczynającą się już w przyszły weekend ligą. Organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji impreza odbędzie się w czwartek i piątek w hali Polonia.

Dla drużyny Grzegorza Wagnera będzie to ostatni z licznych sprawdzianów. Wcześniej kilkakrotnie zmierzyli się z Pamapolem Wieluń oraz Skrą, a w weekend wystąpili w Warszawie w Memoriale Zdzisława Ambroziaka, w którym zajęli drugie miejsce i zebrali sporo pochwał. – Na ocenę naszej gry jest za wcześnie – mówi jednak skrzydłowy Dawid Murek, który niedawno dołączył do kadry AZS-u. – To są co prawda ostatnie szlify naszej formy, ale trener sprawdza jeszcze różne ustawienia. Można powiedzieć, że próbuje się wstrzelić ze składem w sezon.

Murek wziął wczoraj udział w konferencji prasowej w firmie President Electronics Poland, podczas której klub popisał umowę sponsorską. Będzie promował nowo powstałe w Częstochowie Centrum Leczenia Stawów i Kości. Firma nie będzie sponsorem tytularnym, ale jej nazwa pojawi się na strojach zawodników. Będzie też wspomagała zawodników w razie problemów ze zdrowiem.

Liczymy na AZS, oczywiście nie na kontuzje siatkarzy, ale na to, że pomogą nam promować nasze Centrum – mówił szef Presidenta Krzysztof Witkowski.A w razie potrzeby będziemy ich wspomagać.To dla nas bardzo ważne, że będziemy mieć do dyspozycji wysokiej klasy, bardzo przydatny sprzęt. Obyśmy jednak korzystali z niego jak najrzadziej – dodał Murek, który od lat ma problemy z kolanem.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved