Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Izabela Bełcik: Czujemy się pewniej

Izabela Bełcik: Czujemy się pewniej

fot. archiwum

Zwycięstwo z zespołem belgijskim 3:1 wprawiło polskie zawodniczki w bardzo dobre humory. Większość z nich dedykowała tę wygraną trenerowi Jerzemu Matlakowi. Izabela Bełcik przyznała, że po przegranym spotkaniu z Holandią zawodniczki sporo ze sobą rozmawiały.

Stwierdziłyśmy, że nie mamy nic do stracenia i musimy wyjść z otwartą głową na następne mecze, bo tylko i wyłącznie zwycięstwo się teraz liczy. Nie ma teraz co się oglądać – powiedziała optymistycznie polska rozgrywająca po meczu z ekipą belgijską.

W środę Polki zmierzą się w reprezentacją Rosji, która na chwilę obecną zajmuje w tabeli grupy E 2. miejsce z dorobkiem 6 punktów. – Wiadomo, że jeśli jest zwycięstwo, to zawsze czujemy się pewniej. Zakończyłyśmy to spotkanie takim wynikiem w secie, że możemy się tylko i wyłącznie z tego cieszyć [Polki wygrały 25:12 – przyp. red.] i czuć pewniej.

Izabela Bełcik odważnie przyznała, że Rosjanki powinny się bać polskiego zespołu i dodała, że to przede wszystkim one nie mogą się bać Rosjanek. – Musimy tak pokombinować, tak pograć, żeby, mimo tego, że Rosjanki mają tak wysoki blok, poobijać je po łokciach i zagrać po prostu dobrze.Rozgrywająca polskiej ekipy przyznała, że wszystkie zawodniczki zagrały także dla trenera Jerzego Matlaka. – Żeby chociaż jeden kłopot miał mniej. Trzymamy kciuki za niego, za jego żonę, żeby wszystko było jak trzeba.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved