Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Anne Matthes: Niezmiernie cieszę się ze zwycięstwa

Anne Matthes: Niezmiernie cieszę się ze zwycięstwa

fot. archiwum

- Zrobiłyśmy to co miałyśmy zrobić, ale jesteśmy w stanie zrobić jeszcze jeden krok w przód w kolejnej rundzie - tak występ reprezentacji Niemiec w pierwszej rundzie oceniła Anne Matthes. Podopieczne Guidettiego przenoszą się teraz do Katowic.

Po bardzo zaciętej walce udało wam się pokonać rywalki z Turcji. Musisz przyznać, że było to dla was bardzo ważne zwycięstwo. Co możesz powiedzieć o tym meczu?

Tak, wiedziałyśmy, że jest to ważne spotkanie. Wygrana w tym meczu może przybliżyć nas nawet do półfinałów. Myślę, że nasza dzisiejsza gra jest dobrym znakiem przed początkiem drugiej rundy. Uważam, że zagrałyśmy bardzo dobry mecz – walczyłyśmy do samego końca. Niezmiernie cieszę się ze zwycięstwa.

Jak możesz ocenić wasz występ w pierwszej rundzie Mistrzostw Europy?Myślę, że dzisiejszy wynik jest dużym sukcesem. Spotkanie przeciwko Turcji było zdecydowanie lepsze w naszym wykonaniu niż wczorajszy mecz z Francją. Podsumowując: zrobiłyśmy to co miałyśmy zrobić, ale jesteśmy w stanie zrobić jeszcze jeden krok w przód w kolejnej rundzie. Ja osobiście jestem bardzo usatysfakcjonowana z naszego występu we Wrocławiu.

Teraz czeka was rywalizacja w Katowicach. Jaki cel stawiacie sobie na drugą rundę?

Naszym głównym celem jest dojście do półfinału, ale zobaczymy jak potoczy się druga runda. Póki co udało nam się spełnić pierwsze założenie. Jeśli zagramy równie dobrze w Katowicach to myślę, że zdołamy awansować do „czwórki". Musimy dać z siebie wszystko w spotkaniach z Serbią i Azerbejdżanem.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved