Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Lucie Muhlsteinova : O swoje jeszcze powalczymy

Lucie Muhlsteinova : O swoje jeszcze powalczymy

fot. archiwum

Drużyna Czeskich siatkarek uległa w swym pierwszym występie w katowickim Spodku ekipie Słowacji 2:3. Rozgrywająca tego zespołu Lucie Muhlsteinowa zapowiada, że ona i jej koleżanki zrobią wszystko, by jutro było lepiej.

Marek Knopik: Straszna huśtawka nastrojów w tym meczu.

Lucie Muhlsteinova:Tak, trochę nas uspało  prowadzenie 2:1 w setach. Myślami byłyśmy już chyba w autokarze, w drodze do hotelu. Jednak to spotkanie od początku nie szło po naszej myśli. Nie grałyśmy tak, jak byśmy chciały. W czwartym secie zawaliłyśmy końcówkę, a piąty to był efekt tej przegranej czwartej partii.

Bardzo sobie skomplikowałyście turniej tą porażką.Tak, ale teraz już nic z tym nie zrobimy. Usiądziemy dziś wieczorem z trenerką, obejrzymy wideo z meczem Serbek, a jutro zrobimy wszystko, by wyjść z tej opresji. O swoje jeszcze powalczymy.

Po tym sezonie opuściłaś nasz kraj. Czy chciałabyś za pośrednictwem "Strefy Siatkówki" pozdrowić kogoś w Polsce?

Muszę powiedzieć, że bardzo często czytałam "Strefę Siatkówki" i bardzo chętnie za waszym pośrednictwem pozdrowię wszystkie swoje koleżanki, z którymi grałam w AZS-ie Białystok oraz oczywiście obu trenerów, z którymi było mi dane współpracować. Między innymi dzięki pracy z Dariuszem Luksem, jestem dzisiaj tutaj na Mistrzostwach Europy i mam przyjemność reprezentować swoją Ojczyznę. Przyznaję, że bardzo tęsknię za Białymstokiem. Szkoda, że to się wszystko tak zakończyło.

*Rozmawiał Marek Knopik (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved