Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Siatkarki AZS-u Politechnika inaugurują II ligę

Siatkarki AZS-u Politechnika inaugurują II ligę

fot. archiwum

26 września będzie świętem dla miłośników stołecznej siatkówki. O godz. 18.00 zawodnicy Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej w ramach IV Memoriału im. Zdzisława Ambroziaka podejmą ekipę Asseco Resovii Rzeszów, ale wcześniej - o godz. 14.00 - ich koleżanki po fachu rozegrają pierwszy w historii mecz w II lidze.

Siatkarki występować będą pod szyldem OSRAM AZS Politechnika Warszawka. Drużyna ma jednak jeszcze jednego poważnego sponsora – firmę Eleks. – Nasz zespół to nie tylko studentki. Mamy w składzie również kilka doświadczonych zawodniczek, które zagwarantować mają stabilną grę – opowiada Marcin Bańcerowski , prezes klubu. – Cel postawiony przed zespołem jest identyczny jak przed drużyną naszych siatkarzy. Dziewczyny w każdym meczu mają walczyć o zwycięstwo. Celem zasadnicznym natomiast będzie utrzymanie się w II lidze – dodaje.

Kobieca druga liga startuje już w najbliższą sobotę. Siatkarki OSRAM AZS Politechniki Warszawskiej na inaugurację na własnym parkiecie podejmą lokalne rywalki – Spartę Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00. Zawodniczki, trenerzy oraz władze klubu serdecznie zapraszają wszystkich kibiców do sali Riviera przy ul. Waryńskiego 12a i liczą na doping. Wstęp na ten mecz, jak i na wszystkie pozostałe spotkania Akademiczek będzie bezpłatny.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved