Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Rafał Faryna w kadrze naborowej kadetów PZPS

Rafał Faryna w kadrze naborowej kadetów PZPS

fot. archiwum

Kolejny zawodnik młodego pokolenia Radomskiego Centrum Siatkarskiego Czarni znalazł się w kręgu zainteresowań trenerów kadry. Po turnieju nadziei olimpijskich w Spale na konsultację naborową kadry kadetów powołany został Rafał Faryna.

Siatkarz Czarnych w Spale bronił barw ekipy Mazowsza. Prowadzona przez Daniela Kołodziejczyka drużyna wywalczyła trzecie miejsce, pokonując w decydującym spotkaniu reprezentację Wielkopolski 2:0. Pierwsze przypadło zespołowi Warmii i Mazur, po zwycięstwie nad Śląskiem 2:0.

To powołanie to spore wyróżnienie, nie tylko dla samego zawodnika, ale i klubu – nie ma wątpliwości Krzysztof Jaskulski, klubowy szkoleniowiec. Rafał Faryna gra na pozycji atakującego, a w minionym sezonie występował w zespole młodzików.

Teraz w rozgrywkach mazowieckiej ligi kadetów zastępować będzie Jakuba Wachnika, który od września rozpoczął treningi w Szkole Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej – podkreśla Krzysztof Jaskulski. Do kadry naborowej kadetów PZPS powołanych zostało 32 młodych siatkarzy.źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved