Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kłopoty kadrowe w Świdniku

Kłopoty kadrowe w Świdniku

fot. archiwum

Kibice Avii nie zobaczą w nowym sezonie środkowego Michała Baranowskiego. Zawodnika czeka operacja naderwanych więzadeł krzyżowych. - Rezonans magnetyczny potwierdził nasze obawy - mówi trener Krzysztof Lemieszek.

Przypuszczam, że Michał może nam wypaść ze składu na dłużej. Obawiam się nawet, że może to być nawet cały zbliżający się sezon – dodał.

Dlatego świdnicki klub szuka trzeciego środkowego. W gronie potencjalnych kandydatów wymieniany jest Robert Iliński, wychowanek MOS Wola Warszawa.

Już na ostatnim turnieju w Białołęce zawodnik miał być sprawdzany w kadrze Avii. Do tego jednak nie doszło. Wydawało się też, że sam zawodnik nie za bardzo jest zainteresowany przejściem do Świdnika. Dlatego klub zaczął szukać wśród graczy z regionu. Jednak nic z tego nie wyszło. – Jeśli wszystko zakończymy pomyślnie, być może Iliński wystąpi już na turnieju w Kielcach. Było by to bardzo dobre rozwiązanie – twierdzi Lemieszek.Od piątku do niedzieli zaplanowany został w Kielcach turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta. Świdniczanie zagrają w nim w piątek i sobotę. Pierwszym rywalem "żółto-niebieskich" będzie Morze Bałtyk Szczecin. W sobotę Avia zmierzy się Energetykiem Jaworzno i Fartem Kielce.

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved