Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dawid Michor: Każdy z nas musi dać z siebie wszystko

Dawid Michor: Każdy z nas musi dać z siebie wszystko

fot. archiwum

Siatkarze Morza Bałtyk w najbliższy weekend wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju w Kielcach. O tej imprezie, atmosferze w zespole i dotychczasowych przygotowaniach do sezonu dla Strefy Siatkówki opowiada środkowy szczecińskiej ekipy - Dawid Michor.

Do szczecińskiej ekipy dołączyło kilku nowych zawodników. Udało się już wam znaleźć z nimi wspólny język? Jaka atmosfera ponuje w zespole?

Dawid Michor: Atmosfera jest bardzo dobra, nowi zawodnicy świetnie wkomponowali sie w zespół. Coraz lepiej rozumiemy się zarówno na boisku, jak i poza nim.

Po ciężkich treningach przyszedł czas na pierwsze gry kontrolne. Jak ocenisz grę Morza w dotychczasowych sparingach?W pierwszych meczach sparingowych widać sporo niedociągnięć w naszej grze, musimy wciąż pracować nad zmniejszeniem ilości własnych błędów. Sparingi są świetną okazją do tego, aby zgrywać poszczególne formacje. Trudno jest oceniać mecze kontrolne. Na pewno każdy z nas chciał pokazać sie z jak najlepszej strony, choć do optymalnej formy jeszcze nam sporo brakuje.

Wydaje się, że największym waszym problemem jest obecnie brak zgrania i utrzymania równego poziomu gry…

– To prawda. Obecnie gramy falami, często tracimy punkty seriami, jednak jestem pewien że zespół będzie sie coraz bardziej zgrywał – pomoże nam w tym chociażby turniej w Kielcach.

Co według ciebie będzie najmocniejszą stroną szczecińskiego zespołu?

– Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne nasz czeka zadanie w tym sezonie. Jesteśmy młodą drużyną i jeśli odpowiednio to wykorzystamy, to myślę, że młodość może stać sie naszym atutem. Każdy z nas musi dać z siebie wszystko, a boisko pokaże co jest naszą najmocniejszą stroną.

Przed wami towarzyski turniej w Kielcach. Chyba będzie to doskonała okazja, nie tylko do tego, aby ćwiczyć własne schematy gry, ale również do podejrzenia "arsenału" waszych, pierwszoligowych przeciwników?

Jest to świetnie obsadzony turniej. W Kielcach będziemy mieli okazję popracować nad własną grą oraz podejrzeć rywali, z którymi przyjdzie nam sie mierzyć w lidze. Takie mecze są nam potrzebne i z pewnością je wykorzystamy, aby dobrze przygotować się do sezonu.

* Rozmawiał Radosław Nowicki (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved