Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Anna Barańska nie chce składać deklaracji

Anna Barańska nie chce składać deklaracji

fot. archiwum

Długo czekaliśmy na taką imprezę w Polsce. Mam nadzieję, że będą to jedne z najlepszych mistrzostw Europy w historii - powiedział Mirosław Przedpełski. - Nie mogę zagwarantować, że zdobędziemy - dodała Anna Barańska na konferencji prasowej w Łodzi.

– Powinienem życzyć zwycięstwa wszystkim drużynom. I oczywiście życzę, ale najbardziej polskiej – dodał Przedpełski. Dr Jan Hronek, wiceprezes CEV i szef jury mistrzostw, podkreślił, że jest spokojny o sprawną organizację. – Polska była gospodarzem wielu imprez siatkarskich i zawsze wywiązywała się z tych obowiązków bez zarzutu.

Maja Poljak, kapitan reprezentacji Chorwacji, była pod wrażeniem łódzkiej Atlas Areny. O szansach nie powiedziała zbyt wiele – tylko tyle, że liczy na dobry występ młodej drużyny, ale grupa jest bardzo silna. Tę opinię podzieliła także Hiszpanka Amaranta Fernandez . Dodała, że dla niej i koleżanek sukcesem jest już awans do turnieju finałowego.

Na pytanie o oczekiwania najbardziej zwięźle odpowiedziała Manon Flier, reprezentantka Holandii: – Chcemy zagrać każdy mecz na naszym normalnym poziomie . – Bardzo się cieszę, że te mistrzostwa gramy w Polsce. Nie mogę zagwarantować, że zdobędziemy złoto, srebro albo zajmiemy piąte miejsce. Mogę tylko obiecać, że w każdym spotkaniu damy z siebie wszystko. Mam też nadzieję, iż publiczność będzie naszą siódmą zawodniczką – deklarowała Anna Barańska.Na zakończenie trener Jerzy Matlak życzył wszystkim trenerom i ich drużynom miłych wspomnień z Łodzi. – Kibice zapewne przyłączą się do tych życzeń, jednak pod warunkiem, że nie kosztem reprezentacji Polski.

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved