Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Wielki finał Kinder + Sport 2009 tuż tuż

Wielki finał Kinder + Sport 2009 tuż tuż

fot. archiwum

Już za kilka dni - 25, 26 i 27 września - w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu odbędzie się wielki finał drugiej edycji turnieju o Puchar Kinder + Sport! Towarzyszący zawodom program zapowiada się niezwykle interesująco.

O zwycięstwo w tym cieszącym się niebywałym zainteresowaniem turnieju walczyć będą najlepsze drużyny minisiatkówki, które wyłonione zostały w turniejach kwalifikacyjnych i finałowych, odbywających się od całej Polsce. Finałowe zmagania młodych miłośników siatkówki przebiegać będą zapewne w niesamowitej atmosferze, dostarczając wszystkim uczestnikom wielu – nie tylko sportowych – emocji. Również towarzyszący zawodom program zapowiada się niezwykle interesująco.

W tym roku turniej zaplanowano aż na 3 dni (piątek-niedziela), ponieważ organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom wyjątkową i jakże ważną dla młodych graczy atrakcję – połączyli rozgrywki w minisiatkówce z Mistrzostwami Europy Kobiet, które odbędą się w hali Spodka w Katowicach! Dzięki staraniom organizatorów udało się zagwarantować wszystkim uczestnikom turnieju Kinder + Sport wstęp na Mistrzostwa i tym samym będą oni mogli obejrzeć na żywo każdy mecz, który będzie rozgrywany w Spodku w tych właśnie dniach.

Do uczestników za pośrednictwem telebimu przemówi ambasador programu Kinder + Sport Sebastian Świderski, który w zeszłym roku był osobiście na finałach w Zabrzu, w tym roku z powodu rehabilitacji nie mógł niestety przyjechać oraz Prezes PZPS Mirosław Przedpełski.Również sama nagroda główna w turnieju stanowić będzie dla młodych adeptów siatkówki nie lada atrakcję. Zwycięskie drużyny mają zagwarantowany wyjazd do Maceraty do klubu Sebastiana Świderskiego – Lube Banca Marche Macerata! Podczas wyjazdu młodzi siatkarze będą mogli spotkać się z Sebastianem, ambasadorem rozgrywek, i zawodnikami z jego zespołu. Dodatkowo w nagrodę za zwycięstwo młodzi gracze będą mieli możliwość potrenowania pod okiem mistrza i doskonalenia swoich umiejętności siatkarskich w indywidualnym treningu. We Włoszech będą również kibicować Sebastianowi podczas meczu ligowego.

Ponadto dla zwycięzców turnieju Kinder + Sport przewidziano nagrody rzeczowe: stroje i dresy sportowe oraz nakolanniki firmy Colo.

Dla kibiców, oprócz sportowych emocji na najwyższym poziomie, organizatorzy przygotowali konkursy, w których wygrać będzie można bilety na Mistrzostwa Europy Kobiet, sprzęt sportowy oraz gadżety podpisane przez zawodowych siatkarzy.

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Siatkowej przy współpracy z okręgowymi związkami, Fundacją Polska Siatkówka oraz JM Marketing Group. Głównym partnerem turnieju o Puchar Kinder + Sport jest firma Ferrero, natomiast organizatorem akcji są agencja reklamowa Communication Unlimited i JM Marketing Group.

Więcej na www.kindersport.pl

Program Turnieju:

25.09 piątek

8.45 – oficjalne rozpoczęcie, słowo od ambasadora programu Sebastiana Świderskiego i prezesa PZPS Mirosława Przedpełskiego (telebim)

9.10- 14.00 – gry turniejowe – dwójki dziewcząt i chłopców

26.09 sobota

9.00-14.00- gry turniejowe – trójki dziewcząt i chłopców

27.09 niedziela

9.00-14.00 – gry turniejowe – czwórki dziewcząt i chłopców

14.15- 15.30 – oficjalne zakończenie, rozdanie nagród

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved