Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Justyna Sachmacińska w Gedanii Żukowo

Justyna Sachmacińska w Gedanii Żukowo

fot. archiwum

Justyna Sachmacińska została zawodniczką Gedanii Żukowo. Siatkarka związała się z klubem roczną umową. Zdzisław Stankiewicz, zapewnia, że to nie koniec wzmocnień. - Zamierzamy pozyskać jeszcze środkową oraz zaostrzyć rywalizację na rozegraniu poprzez zaangażowanie doświadczonej zawodniczki.

Justyna Sachmacińska jest wychowanką Jedynki Łomża. Przez cztery ostatnie sezony należała do AZS Białystok. Na rozgrywki 2008/09 była wypożyczona do I-ligowego Piasta Szczecin, gdzie grała wspólnie m.in. z gedanistką Martą Siwką Przed podpisaniem kontraktu w Żukowie PZPS musiał rozpatrzyć spór pomiędzy zawodniczką a jej poprzednim pracodawcą odnośnie przynależności klubowej Justyny. – Uważam, że pobyt w Szczecinie dał mi sporo, przede wszystkim miałam możliwość gry, zdobyłam kolejne doświadczenia, tylko szkoda, że nie udało się wywalczyć awansu – mówiła po zakończeniu rozgrywek zawodniczka.

Sachmacińska ma 24 lata, mierzy 183 centymetry. Jest przyjmującą, choć z powodzeniem poradzi sobie również na pozycji atakującej. – Liczę, że będzie to wzmocnienie podstawowego składu, a jaką pozycję zajmie ostatecznie Justyna, zależy od trenerów – wyjaśnia prezes Stankiewicz.

Justyna już dziś ma wznowić treningi. W związku z niejasną jej przynależnością klubową zawodniczka straciła okres przygotowawczy, gdyż przez ostatni miesiąc trenowała tylko indywidualnie.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved