Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Milczarek: Mamy z trenerem wspólny język

Robert Milczarek: Mamy z trenerem wspólny język

fot. archiwum

W weekend siatkarze Neckermanna AZS Politechniki Warszawskiej występowali w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. O postawie drużyny, współpracy z trenerem Panasem oraz planach na sezon opowiedział Robert Milczarek.

Pomimo przewagi nie udało wam się pokonać rywali z Radomia. Jak może pan na gorąco ocenić to spotkanie?

Myślę, że w dwóch pierwszych setach przeważaliśmy w tym spotkaniu, aczkolwiek wygrał je Radom. Sądzę, było to kluczowe dla wyniku tego meczu. Graliśmy dobrą siatkówkę, ale trafiały nam się przestoje w końcówkach i niestety przegraliśmy. Wydaję mi się, że przegrane końcówki spowodowane były brakiem koncentracji.

Jak może pan podsumować cały turniej w wykonaniu Inżynierów?Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo wszystkie zespoły są na różnym etapie przygotowań. Okres jest teraz taki, że trenujemy bardzo ciężko – podobnie jak i inne ekipy. Ten turniej daje na pewno jakieś rozpoznanie jak grają poszczególne drużyny, ale uważam, że gra rywali jak i nasza w trakcie sezonu będzie wyglądać znacznie lepiej.

Od niedawna trenerem Warszawskiej Politechniki jest Radosław Panas. Jak układa się panu współpraca z nowym szkoleniowcem?

Bardzo w porządku. Powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony. Pracujemy naprawdę bardzo fajnie. Trener niedawno skończył grać w siatkówkę. Myślę, że dzięki temu mamy z nim wspólny język.

Jakie cele stawia pan sobie przed sezonem?

Przede wszystkim podchodzić do każdego spotkania z pełnym zaangażowaniem, żeby się dobrze pokazać. Jeżeli chodzi o zespół to naszym celem jest utrzymanie.

Rozmawiał Sebastian Solecki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved