Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Puchar Starosty Powiatu Szamotulskiego dla FKS Poznań

Puchar Starosty Powiatu Szamotulskiego dla FKS Poznań

fot. archiwum

Młodziczki FKS Poznań wygrały turniej o Puchar Starosty Powiatu Szamotulskiego. Podopieczne trenera Marka Blaszki wygrały cztery spotkania - kolejno z Notecią Czarnków, Herbertusem Wronki II, Atlasem Tarnowo Podgórne i Herbertusem Wronki I.

Poznanianki przegrały tylko jedno spotkanie z Szamotulaninem Szamotuły. Jednak ten zespół z racji obecności w składzie zawodniczek starszych niż kadetki, nie został sklasyfikowany.

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Szamotulskiego rozgrywany był w kategorii kadetka. Zespół FKS Poznań w swoim składzie posiadał jedną zawodniczkę z tej kategorii wiekowej. Pozostałe zawodniczki stanowiły zespół, który 3 października przystąpi do rozgrywek młodziczek. Poznanianki pokonały swoje przeciwniczki w stosunku 2:0. W takim samym stosunku przegrały z Szamotulaninem Szamotuły.

Turniejem w Szamotułach zawodniczki trenera Marka Blaszki zakończyły okres przygotowań do rozgrywek młodziczek. Od sierpnia rozegrały 18 spotkań kontrolnych, z czego w 15 zwyciężyły, a w 3 odniosły porażkę. Decyzją trenera Blaszki w najbliższy weekend poprzedzający rozgrywki zawodniczki będą miały odpoczynek. Treningi będą odbywały się zgodnie z planem.Klasyfikacja turnieju:
1. FKS Poznań
2. Herbertus Wronki
3. Atlas Tarnowo Podgórne
4. Herbertus II Wronki
5. Noteć Czarnków
Szamotulanin Szamotuły – niesklasyfikowany

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved