Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Manager Strefy Siatkówki

Manager Strefy Siatkówki

fot. archiwum

Chcesz poprowadzić najlepszy klub siatkarski w Polsce? Myślisz, że to właśnie Ty byłbyś najlepszym managerem dla swojego Klubu? Udowodnij to w nowym konkursie Strefy Siatkówki!! Prezentujemy Manager Strefy Siatkówki.

Załóż swój własny klub siatkarski, podpisz kontrakty z najlepszymi Twoim zdaniem siatkarzami i zatrudnij najlepszego trenera! Wybór masz praktycznie nieograniczony, do Twojej dyspozycji masz 11 Mistrzów Europy z reprezentacji Polski, gwiazdy zagraniczne światowego formatu, młode nieodkryte jeszcze talenty i wielu innych graczy! Ponadto 10 trenerów, z których 1 poprowadzi właśnie Twoją drużynę! Ale pamiętaj, życie managera klubu nie jest takie proste… Masz ograniczony budżet, a gwiazdy chcą zarabiać dużo.. W trakcie sezonu każdemu może przytrafić się kryzys formy lub kontuzja, wtedy na Twojej głowie będzie szybkie znalezienie zastępcy na dynamicznie zmieniającym się rynku transferowym. Na Twojej głowie pozostaje też wiele innych problemów! Ustalenie składu na mecz, wybór kapitana czy znalezienie sponsora dla Twojej ekipy! Przed Tobą sezon pełen wyzwań i rywalizacji o miano najlepszego managera w Polsce!

Co zrobić żeby wziąć udział? To najprostsza sprawa z tych, które dopiero przed Tobą w nadchodzącym sezonie ligowym. Wejdź na www.volleyclub.pl , zarejestruj się, zapoznaj się z zasadami i weź udział w grze, która nie pozwoli Ci już oglądać spotkań ligowych bez emocji! Walcz o nagrody dla najlepszych managerów całego sezonu, dla najlepszych drużyn poszczególnych kolejek oraz spróbuj pokonać wszystkich rywali w Pucharze Polski! Zaproś przyjaciół i bawcie się również między sobą w ligach prywatnych! To wszystko i wiele innych atrakcji w Managerze Strefy Siatkówki!

Serwis powstał przy współpracy ze Strefą Siatkówki www.siatka.org – liderem wśród siatkarskich serwisów informacyjnych w Polsce.Zapraszamy!

Wejdź i zarejestruj się na stronie Menagera Strefy Siatkówki

Przedyskutuj na Forum

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved