Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > „Królowa plaży” zostanie koronowana w Zachełmiu

„Królowa plaży” zostanie koronowana w Zachełmiu

fot. archiwum

Turnieje o tytuł "Króla plaży" (King of the Beach) i "Królowej plaży" (Queen of the Beach), w krajach będących potęgami siatkówki plażowej, czyli m.in. USA lub Brazylii, są prestiżowymi wydarzeniami, na które kibice czekają cały sezon.

Znany promotor i menedżer siatkówki plażowej, pan Jerzy Tatarek postanowił zaszczepić rozgrywki o zaszczytny tytuł „Królowej plaży" również w Polsce. Dlatego już 26 i 27 września położona w malowniczych Karkonoszach w miejscowości Zachełmie koło Jeleniej Góry, Rezydencja Lawendowe Wzgórze będzie gościć najlepsze siatkarki plażowe, które będą rywalizować o miano pierwszej polskiej „Królowej plaży".

Turniej ten będzie unikalną okazją do zobaczenia czołowych zawodniczek tworzących w kolejnych meczach zespoły z różnymi partnerkami. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki takiemu formatowi rozgrywek, Zachełmie i Rezydencja Lawendowe Wzgórze będą miejscem kojarzącym się od tej pory ze wspaniałymi emocjami sportowymi i dobrą zabawą, towarzyszącą siatkówce plażowej, zaś turniej „Królowa plaży" wpisze się na stałe do kalendarza dyscypliny.

W turnieju udział swój potwierdziła m.in. para Kinga Kołosińska/Monika Brzostek , które obecnie zdobyły tytuł Mistrzyń Świata do lat 21 w angielskim Blackpool, a także pary doskonale znane z naszych boisk : Urban/Wiatr (aktualne v-ce mistrzynie Polski), oraz para Michoń – Szczytowicz/Sowała . Wymienione zawodniczki tworzą obecnie trzon naszej rodzimej żeńskiej siatkówki plażowej.
źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved