Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Towarzyskie zwycięstwo Siatkarza

Towarzyskie zwycięstwo Siatkarza

x - [stare] Siatkarz Wieluń

Przebywający w miejscowości Bari (Włochy) Pamapol Siatkarz Wieluń odniósł pierwsze zwycięstwo w turnieju. W pierwszym meczu turnieju zespół Siatkarza pokonał mistrza Serbii drużynę Radnicki Kragujevac 3:0 (25:22, 26:24, 25:21).

W pierwszym i trzecim secie gra przebiegała pod kontrolą siatkarzy Damiana Dacewicza , jedynie w drugim secie gra była wyrównana jednak końcówka należała do wielunian. Najwięcej problemów siatkarzom z Serbii sprawiła zagrywka Marcina Nowaka . Siatkarze beniaminka PlusLigi po dobrej grze całego zespołu odnieśli zasłużone zwycięstwo. Radnicki Kragujevac to przeciwnik Skry Bełchatów w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Po tym zwycięstwie Pamapol Siatkarz Wieluń zagra w dniu jutrzejszym (sobota) w finale turnieju w Bari. Przeciwnika poznamy dopiero późnym wieczorem.

Pamapol Siatkarz Wieluń – Radnicki Kragujevac 3:0
(25:22, 26:24, 25:21)

Siatkarz Wieluń : A.Stelmach, B.Buniak, M.Nowak, M.Wołosz, M.Kordysz, M.Sarnecki i na libero M.Kryś.

źródło: siatka.wielun.pl