Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rozpoczyna się II Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna

Rozpoczyna się II Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna

fot. archiwum

W dniu dzisiejszym rozpoczyna się II Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z udziałem czterech zespołów PlusLigi. Na Podkarpaciu zagrają ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jadar Radom, Asseco Resovia oraz Neckermann AZS Politechnika Warszawska.

Turniej w Krośnie zostanie rozegrany po raz drugi. Przed rokiem miał on międzynarodową obsadę. Poza stołecznymi „Inżynierami" i Asseco Resovią, grał jeszcze KS Jastrzębski Węgiel oraz ukraiński Lokomotiv Charków, zwycięzca imprezy. W tym roku do warszawiaków i rzeszowian dołączyły ekipy kędzierzyńskiej ZAKSY i Jadaru Radom.

Niestety nie wszystkie zespoły przyjadą w najsilniejszych składach. Do kędzierzynian po mistrzostwach Starego Kontynentu dołączyli już Michal Masny i Tuomas Sammelvuo , ale zabraknie mistrzów Europy – Michała Ruciaka i Jakuba Jarosza, którzy otrzymali w klubie kilka dni urlopu.

Wolne od Ljubo Travicy otrzymał Krzysztof Ignaczak , również złoty medalista z Turcji, któremu na początku tygodnia urodziła się córka. W Rzeszowie po mistrzostwach Europy nie zameldował się jeszcze Mikko Oivanen, a Łukasz Perłowski przebywa na konsultacjach medycznych za granicą.W niepełnym składzie przyjedzie również AZS Politechnika Warszawska. Podczas sparingu w Bełchatowie lekko nogę podkręcił Karol Kłos , którego Radosław Panas zdecydował się pozostawić w Warszawie. W komplecie w Krośnie powinni zameldować się podopieczni Jana Sucha .

18.09.2009 :
17.00: Asseco Resovia Rzeszów – Jadar Radom
19.30: Neckermann AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

19.09.2009 :
17.00: Jadar Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
19.00: Neckermann AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia Rzeszów

20.09.2009 :
15.00: Neckermann AZS Politechnika Warszawska – Jadar Radom
17.30: Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved