Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Harmonogram turnieju w Sopocie

Harmonogram turnieju w Sopocie

puchar
fot. archiwum

Siatkarki Trefla awans do I ligi zdobyły w Gdyni, ale o promocję do PlusLigi Kobiet ubiegać się będą w Sopocie. Od piątku do niedzieli Hala 100-lecia przejdzie siatkarski chrzest. Gospodynie do rywalizacji w towarzyskim turnieju zaprosiły Gedanię Żukowo, Centrostal Bydgoszcz i Chemika Police.

W turnieju najpierw drużyny zagrają ze sobą systemem każdy z każdym, a w niedzielę dwa zespoły z najlepszym dorobkiem zagrają o pierwsze miejsce, a dwie słabsze o trzecią pozycję w końcowej klasyfikacji. Inauguracja rozgrywek nastąpi w piątek o 16.00. Natomiast na godzinę 17.30 Trefl zaprasza kibiców na uroczystą prezentację drużyny w Sopocie. Dodajmy, że już drugą, bo pierwsza miała miejsce na początku przygotowań na… gdyńskiej plaży.

Podopieczne Edwarda Pawluna mają za sobą również dwa zgrupowania. Siatkarki Trefla trenowały w Niedzicy oraz w Cetniewie. Podczas drugiego obozu miały wspólne zajęcia i sparingi z Centrostalem. Cel przed drużyną jest jasny – awans do PlusLigi. Dlatego w 12-osobowym składzie jest aż 10 siatkarek (Reimus, Szymańska, Gorszyniecka, Sołodkowicz, Naczk, Kaliszuk, Nuszel, Kruk, Rzenno, Toborek ), które grały w przeszłości w elicie!

W piątek o 18.30 dojdzie do pojedynku Trefla z Gedanią Żukowo. Gedanistki odkryły karty przed tygodniem, ale w odmłodzonym składzie nie zaprezentowały zbyt wysokiej formy. Klub czyni starania, aby na sopocki turniej wzmocnić się jedną zawodniczką. Nie dojechała wcześnie awizowana Białorusinka Marina Woinogradowa, gdyż ma kłopoty wizowe.



Harmonogram turnieju w Sopocie:

18 września

16.00 Centrostal Bydgoszcz – Chemik Police
18.30 Trefl Sopot – Gedania Żukowo

19 września

9.30 Centrostal – Gedania
11.30 Chemik Police – Trefl
16.30 Gedania – Chemik
18.30 Trefl – Centrostal

20 września

10.00 Mecz o III miejsce
12.00 Mecz o I miejsce

źródło: sport.trojmiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved