Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Atrakcyjny, mistrzowski produkt

Atrakcyjny, mistrzowski produkt

fot. archiwum

Jest niepowtarzalna szansa, aby po sukcesie reprezentacji w Turcji, hala "Łuczniczki" na ligowych meczach Delecty pękała w szwach. Taką nadzieję mają też Paweł Woicki i Piotr Gruszka, mistrzowie Europy, którzy będą reprezentować barwy bydgoskiego klubu.

Działacze Delecty i trener Waldemar Wspaniały mają ogromną satysfakcję. Ich ofensywa, jaką przeprowadzili na rynku transferowym okazała się, jak na razie pod względem marketingowym, a i należy mieć nadzieję także sportowym, "strzałem w 10".

– Ogromnie się cieszę, że Piotr i Paweł są naszymi zawodnikami. Mamy przecież mistrzów Europy, a przy tym najlepszego siatkarza tej imprezy- mówi z dumą Piotr Sieńko, prezes Delecty. – Wiem, że obecnie ich wartość na rynku siatkarskim gwałtownie wzrosła, lecz jestem pewien, że obaj zawodnicy nie żałują podpisów złożonych na kontraktach. O tym, że wybrali Delectę nie decydowały tylko oferowane im pieniądze, a przede wszystkim osoba trenera Waldemara Wspaniałego, który jest gwarantem dobrej gry, atmosfera dla siatkówki w klubie i mieście, profesjonalizm, a także wspaniała hala i ogromne zainteresowanie ze strony kibiców- wylicza prezes.

Prezes liczy, że do klubu zgłoszą się kolejni sponsorzy. – Nasza drużyna stała się atrakcyjnym produktem. Możemy liczyć na znacznie większą liczbę transmisji telewizyjnych ze spotkań Delecty, a zatem większą reklamę.– I prezes ma rację- potwierdza Woicki, z którym udało się krótko porozmawiać w przerwie między licznymi spotkaniami. – Jestem bardzo zadowolony, że będę grał w Delekcie. Trener Wspaniały skompletował bardzo ciekawy zespół. Będziemy groźni dla najlepszych i powalczymy o podium. Mogę zapewnić, podobnie Piotrek, że zrobimy wszystko, aby kibice tłumnie odwiedzali halę "Łuczniczki". Nie chciałbym, choć to nieuniknione i zarazem miłe, żeby przychodzili tylko po to, by zrobić sobie z nami zdjęcie, otrzymać autograf. Mam nadzieję, że przyciągniemy ich naszą dobrą grą i zwycięstwami. Taki jest cel.

– I od razu będzie okazja, by podziękować naszym mistrzom za ten wspaniały sukces, który wierzę, że przyczyni się do jeszcze większego zainteresowania się młodzieży siatkówką, a chciałbym zauważyć, że z Chemika, ściśle współpracującego z SP 60 i Gimnazjum 15 i VIII LO, wywodzi się kilku bardzo dobrych zawodników, jak choćby mój syn Michał, Wojtek Kaźmierczak, Tomasz Wieczorek czy ostatnio Dawid Konarski i Wojciech Kozłowski. 2 i 3 października będziemy gospodarzami turnieju, ostatniego przed inauguracją, rozgrywek, w którym rywalami naszych zespołów: Delecty i II-ligowego Chemika będą AZS UWM Olsztyn i Trefl Gdańsk- zapowiada Jerzy Winiarski, wiceprezes Delecty. – A obecnie zapraszam wszystkich kibiców naszej drużyny do zakupu karnetów, które gwarantują stałe miejsce w wydzielonym sektorze. To ogromne udogodnienie. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, gdyż wynosi zaledwie 180 złotych na cały sezon (Liga łącznie z play off, Puchar Polski i turnieje przyp. kf)). Do tej pory rozprowadziliśmy ich już blisko 500.

*Więcej w serwisie www.pomorska.pl

źródło: pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved