Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Piotr Gabrych w trzeciej lidze

Piotr Gabrych w trzeciej lidze

fot. archiwum

Dotąd niepotwierdzone informacje, dotyczące przyjęcia przez Piotra Gabrycha propozycji funkcji grającego trenera w trzecioligowym, debiutującym w rozgrywkach seniorskich „Kosecie" Grudziądz stały się rzeczywistością. W środę odbył się pierwszy trening.

Olimpijczyk z Aten, reprezentant Polski, mistrz kraju oraz najbardziej wartościowy gracz polskiej ligi siatkówki. Takie tytuły może zapisać sobie na koncie grudziądzki siatkarz który po długoletniej wędrówce powrócił do rodzinnego miasta by wraz z Prezesami „Kosetu" Grudziądz Jackiem Sawickim i Adamem Przybylakiem „odrodzić" ligową siatkówkę w Grudziądzu.

Rozpoczęcie rozgrywek trzeciej ligi w województwie nieco za ponad miesiąc, a drużyna którą można było w środę zobaczyć na pierwszym treningu niestety nie wygląda imponująco. Poza Piotrem Gabrychem na boisku można było zobaczyć jednego zawodnika z seniorskim doświadczeniem. Młodzież również nie zapowiada się ciekawie, gdyż w zeszłym roku zajęła ostatnie miejsce w rozgrywkach wojewódzkich. Jak zatem można sobie wyobrazić start w coraz silniejszej lidze wojewódzkiej? Budżet towarzystwa jest ubogi. Jak ogłosili działacze w lokalnej telewizji kwota wystarczająca do startu w lidze wojewódzkiej winna wynosić około pięćdziesięciu tysięcy złotych, towarzystwo uzbierało niecałą połowę.

Jest to kolejna szansa dla grudziądzkiej siatkówki która z rozgrywek centralnych zniknęła w 2003 roku.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved