Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Natalia Nuszel: Życzę Gedanii jak najlepiej

Natalia Nuszel: Życzę Gedanii jak najlepiej

fot. archiwum

Od piątku do niedzieli w Sopocie zespół Trefla będzie się mierzył z Centrostalem Bydgoszcz, Chemikiem Police i Gedanią Żukowo. W tej ostatniej drużynie 10 ostatnich lat spędziła Natalia Nuszel. Dlatego mecz z Gedanią będzie dla niej wyjątkowym pojedynkiem.

Już za kilka dni zagracie z Twoim byłym klubem – Gedanią. Jak będziesz się czuła grającprzeciwko swoim byłym koleżankom?

Natalia Nuszel: Jest to dla mnie coś nowego. Dziesięć lat byłam zawodniczką Gedanii i nigdy nie grałam przeciwko swojemu byłemu klubowi. Cieszę się, że mamy możliwość powalczyć z zespołem z PlusLigi, w którym grają moje koleżanki.

W Gedanii zaszły duże zmiany kadrowe. Jak myślisz, czy ta ekipa w takim składzie ma jakiekolwiek szanse w PlusLidze?Rzeczywiście zaszły duże zmiany. Doszło dużo młodych zawodniczek, które nigdy nie grały w Plus Lidze, ale szanse w ekstraklasie są zawsze. Życzę dziewczynom jak najlepiej.

Na ile prawdopodobne jest dla Ciebie to, że w sezonie 2010/2011 w PlusLidze Kobiet odbędą się "derby Trójmiasta" – Gedania-Trefl?

Wszystko jest możliwe. Na dzień dzisiejszy celem naszej drużyny jest awans do PlusLigi Kobiet, a co będzie w sezonie 2010/2011? Tego nie wie nikt.

Jak czujesz się w zespole Trefla?

W zespole czuję się bardzo dobrze, na boisku i poza nim. Grałam z kilkoma dziewczynami i cieszę się, że znów spotkałyśmy w tej samej drużynie.

* więcej na treflsport.com

źródło: treflsport.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved