Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Daniel Castellani: Wszędzie byli ci „kibiceeh”

Daniel Castellani: Wszędzie byli ci „kibiceeh”

fot. archiwum

- Kiedy sięgnęliśmy po "złoto" Raul Lozano (były trener naszej reprezentacji, obecnie opiekun Niemców - przyp. red.), wysłał do mnie i zawodników, do których miał numery, SMS-y z gratulacjami - mówi w wywiadzie dla "Polski - The Times" trener naszych siatkarzy - Daniel Castellani.

Nasz trener odniósł się także do organizatorów mistrzostw Europy w Turcji. – "Było beznadziejnie. To nie był turniej siatkarski. Co mecz, to jakieś nowe zasady. Po tym, co zobaczyliśmy w Turcji, to chyba każdy jest w stanie zorganizować mistrzostwa" – dodał nasz szkoleniowiec.

Poza tym Daniel Castellani jest zachwycony przywitaniem, jakie zgotowali siatkarzom polscy kibice w stolicy. Tłumy witały złotych medalistów na lotnisku, na ulicach Warszawy i pod Pałacem Kultury. – "Byłem w szoku. Wszędzie ci kibiceeh" – trener Polaków zna już jedno słowo w naszym języku.

"W życiu nie myślałem, że tyle osób przyjdzie. Siatkarze mówili w samolocie, że w Polsce będzie duża impreza, że będą, tu powiem po polsku… <kibiceeh>" – mówi Castellani."Powiedzieli mi – sam będziesz w szoku, bo przyjedzie masa ludzi. Mieli rację wszędzie ci <kibiceeh>: na ulicach, pod pałacem. To jedna z najwspanialszych chwil w moim życiu" – dodaje.

źródło: Dziennik, Polska The Times

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved