Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Wspaniały gest Pawła Zagumnego

Wspaniały gest Pawła Zagumnego

fot. archiwum

- Pojawiły się łzy w moich oczach. Wielkie podziękowania dla Pawła Zagumnego za wspaniały gest jaki wykonał pod moim adresem - powiedział Sebastian Świderski, który nie mógł pojechać na siatkarskie ME z powodu kontuzji.

Paweł Zagumny podczas odbierania nagrody dla najlepszego rozgrywającego turnieju miał założoną koszulkę z numerem 13. – w takiej gra w kadrze Sebastian Świderski.

Zwycięzców się nie sądzi. Oczywiście jestem bardzo zadowolony z sukcesów całej ekipy i wszystkim gratuluję. Przed nami wielka przyszłość i jeszcze wiele razem możemy osiągnąć – dodał Świderski.

Nie wiem co powiedzieć, po prostu brak mi słów. Wykonaliśmy kawał świetnej roboty, zostawiając w tyle takie zespoły jak Francja, Bułgaria czy Rosja. Bardzo się z tego cieszymy, choć wciąż nie możemy uwierzyć, że jesteśmy mistrzami Europy – powiedział mistrz Europy, MVP turnieju w Turcji – Piotr Gruszka.To jest sukces całej drużyny, wszyscy zdobyli ten złoty medal, nawet ci, których tutaj nie ma – Mariusz Wlazły, Michał Winiarski czy Sebastian Świderski. Im właśnie ten medal dedykujemy – dodał zawodnik.

źródło: onet.pl, Polsat Sport, PZPS

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved