Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Obejrzyjmy wspólnie finał mistrzostw Europy

Obejrzyjmy wspólnie finał mistrzostw Europy

fot. archiwum

Polacy w niedzielę o godzinie 19.30 rozegrają mecz finałowy ME. Operator sieci Plus, generalny sponsor Polskiej Siatkówki oraz PZPS zapraszają do wspólnego kibicowania siatkarzom w centralnych punktach Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Poznania.

Wspólne oglądanie meczów odbywać się będzie w Warszawie (Plac Defilad od strony Al. Jerozolimskich), Krakowie (Rynek Główny), we Wrocławiu (Rynek Główny) oraz w Poznaniu (Rynek Główny). Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16.00, kiedy to rozegrany zostanie mecz o trzecie miejsce Mistrzostw Europy. O godzinie 19.30, na specjalnie przygotowanych telebimach, rozpocznie się transmisja z walki Polaków o Złoto.

W trakcie wspólnego kibicowania operator sieci Plus przygotował liczne atrakcje. Transmisje meczów komentowane będą przez profesjonalnego komentatora, w trakcie imprez odbędą się również konkursy i quizy z wiedzy o siatkówce. Najgoręcej dopingujący Reprezentację Polski kibice otrzymają siatkarskie gadżety.

Tym, którzy nie będą mogli obejrzeć meczu finałowego w telewizji lub na telebimach, pozostaje relacja live w serwisie "Strefa Siatkówki". Nie spodziewamy się jednak wielkiej frekwencji… każdy kibic będzie chciał to spotkanie obejrzeć na żywo kibicując naszym siatkarzom w najwazniejszym meczu tego sezonu! 

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved