Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Bartosz Kurek: Byliśmy pewni siebie

Bartosz Kurek: Byliśmy pewni siebie

fot. archiwum

Polacy dosyć gładko pokonali dzisiaj Bułgarów 3:0. Zdaniem przyjmującego Bartosza Kurka, o sukcesie zadecydowało wiele czynników. - Byliśmy pewni siebie i to było widać na boisku - powiedział po spotkaniu przyjmujący polskiej reprezentacji.

Wszyscy Ci, którzy mówili, że trafiliście do łatwej grupy i ten medal tak łatwo przyszło wam wygrać, chyba dzisiaj będą musieli odwołać swoje słowa.

Bartosz Kurek:Nie miało to dla nas najmniejszego znaczenia. Nas interesowało tylko to, co na parkiecie. Na parkiecie wygraliśmy i koniec kropka.

Taktyka, psychika czy może wszystko po trochu zadecydowało, że wygraliście dzisiaj ten mecz?Utrzymywanie przez cały czas reżimu taktycznego, dobra nasza gra, dobre wykonywanie poszczególnych elementów, odwaga, wiara w siebie, wszystko dzisiaj było, zafunkcjonowało. Mam nadzieję, że jutro też tak będzie.

Jutro w finale zmierzycie się najprawdopodobniej z Rosją. Świadomość, że macie już medal pozwoli wam zagrać z mniejszą presją ?

Dzisiaj kiedy spotkaliśmy się w szatni, wszyscy patrzyliśmy na siebie i nikt nie był zdenerwowany. Byliśmy pewni siebie i to było widać na boisku, w przeciwieństwie do Bułgarów, którzy zaczęli chyba troszeczkę spięci. To dało nam lekką przewagę. Zobaczymy co będzie jutro. Ja wierzę w Stephana i czekam na pojedynek w finale .

 

Z Izmiru dla Strefy Siatkówki – Anna Bagińska

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved