Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Siatkarze AZS UW ciężko trenują przed sezonem

Siatkarze AZS UW ciężko trenują przed sezonem

fot. archiwum

Siatkarze AZS Uniwersytet Warszawski przygotowują się do swojego pierwszego sezonu w rozgrywkach II ligi na własnych obiektach. Trener Edward Skorek zarządził dwutygodniowy obóz dochodzeniowy. Później zespół czekają mecze sparingowe.

Podczas obozu zawodnicy codziennie ciężko trenują w sali i wylewają „siódme poty" na siłowni. W przyszłym tygodniu akademicy rozpoczną serię meczów sparingowych z Legią Warszawa i Lechią Tomaszów Mazowiecki. Będzie to pierwszy sprawdzian dla podopiecznych trenera Skorka, będą mogli poćwiczyć różne warianty zagrań w warunkach meczowych.

Przypomnijmy, że drużyna Uniwersytetu Warszawskiego została wzmocniona dwoma zawodnikami, którzy w swojej karierze występowali już w rozgrywkach II ligi. Rozgrywający Michał Drabkowski grał już m.in. w Wildze Garwolin, Legii Warszawa, Ósemce Siedlce, a atakujący Wojciech Pytlarz reprezentował w zeszłym sezonie barwy Rośka Syców i walczył w meczach barażowych o wejście do I ligi.

Ponadto trzon ekipy będą stanowić zawodnicy, którzy uzyskali awans, a więc: Jakub Pietrasik, Jarosław Bączek, Adam Pempiak, Adam Falkowski, Damian Tomaszkiewicz i Łukasz Michalak. A w trakcie rozgrywek zespół zasilą także Olaf Weker i Paweł Pyziak, którym sprawy osobiste uniemożliwiły przygotowywanie się z zespołem.Już teraz zespół zaprasza wszystkich kibiców siatkówki na mecze AZS UW, które będą rozgrywane w hali Wydziału Zarządzania UW na ul. Szturmowej 1/3. Pierwszy mecz już 26 września o godz. 18:00 z KS AS Białołęka, kolejny 3 października z KKS Kozienice.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved