Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Gedania testuje Winogradową i Łapin

Gedania testuje Winogradową i Łapin

fot. archiwum

Gedania otrzymała potwierdzenie, że w niedzielę na testy stawi się Marina Winogradowa z Grodna. W  turnieju w Żukowie trener Grzegorz Wróbel chciałby sprawdzić Zuzannę Łapin, ale włącznie do zespołu seniorek 15-latki opóźniło się z powodu jej choroby.

– Winogradowa ma 23 lata i powinna mierzyć ponad 185 centymetrów. To środkowa bloku. Jeśli będzie taka potrzeba, to może zostać z nami na tygodniowych testach. Niestety, nie zdąży na pierwszy turniej – informuje trener Wróbel .

Gedania na środku bloku szuka wsparcia dla młodzieży, gdyż na tej pozycji pozostały tylko Aleksandra Szymańska , Anna Łozowska i Justyna Łukasik . Te dwie ostatnie mają zaledwie po 16 lat, a pierwsza jest juniorką i liczy tylko o dwa lata więcej.

Na pozycji przyjmujących szkoleniowiec drużyny z Żukowa, po konsultacji z trenerem Witoldem Jagłą ma włączyć do treningów z pierwszą drużyną Łapin . To gedanistka, która występuje w najmłodszej reprezentacji Polski. – Miała być na zajęciach już dziś, ale dostałem sygnał, że rozchorowała się. Jeśli się wyleczy, to sprawdzę ją już na turnieju w Żukowie – dodaje trener Wróbel.Przypomnijmy, że rozgrywki o Puchar Burmistrza Żukowa zaplanowane są na najbliższą sobotę i niedzielę. Poza Gedanią Żukowo zagrają Energa Gedania Gdańsk, TPS Rumia i AZS Białystok.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved