Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > AZS Zielona Góra przegrał sparing z Orłem Międzyrzecz

AZS Zielona Góra przegrał sparing z Orłem Międzyrzecz

Orzeł Międzyrzecz

Przygotowujący się do rozgrywek w II lidze zespół siatkarzy AZS-u Zielona Góra rozegrał sparing z pierwszoligowym Orłem Międzyrzecz. Zielonogórzanie ulegli rywalowi 0:3. - Jeszcze dużo pracy przed nami - stwierdził trener AZS-u, Tomasz Paluch.

Tak jak Orzeł, jesteśmy w okresie przygotowawczym, ćwiczymy pewne elementy zagrania, ustawienia. Troszeczkę w pierwszym secie wyszliśmy przestraszeni, że to pierwsza liga. Nie graliśmy tego, co potrafimy, ale od połowy seta graliśmy swoją, normalną siatkówkę. Jeszcze dużo pracy przed nami. Taki zespół jak Orzeł szybko potrafi wyciągnąć nasze niedociągnięcia – przyznał na antenie Radia Zachód trener AZS, Tomasz Paluch .

AZS Zielona Góra – Orzeł Międzyrzecz 0:3
(20:25, 22:25, 22:25)

źródło: sport.zgora.pl