Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > MKS MOS Będzin przygotowuje się do sezonu

MKS MOS Będzin przygotowuje się do sezonu

fot. archiwum

3 sierpnia przygotowania do sezonu 2009/2010 rozpoczęli siatkarze MKS MOS "Interpromex" Będzin. Mimo, iż drużynie nie udało się utrzymać w I lidze, to zdecydowana większość zawodników pozostała w klubie i dalej będzie reprezentować jego barwy.

Z zespołu z różnych przyczyn odeszło dwóch zawodników – Piotr Gabrych oraz Grzegorz Nowak. Nastąpiła zmiana na stanowisku trenera drużyny – Alberta Semeniuka zastąpił Rafał Legień.

W trakcie przerwy wakacyjnej do zespołu dołączyli Arkadiusz Świechowski, grający ostatnio w Gwardii Wrocław, oraz Bartosz Tomczyk, który reprezentował barwy "Wandy" Kraków.

Od 3 do 14 sierpnia zespół trenował na własnym obiekcie w Łagiszy, a od 15 do 27 sierpnia przebywał na zgrupowaniu w Międzybrodziu Bielskim. Trener Rafał Legień nie miał do dyspozycji wszystkich zawodników – ze względu na kontuzje (Kasparek, Potera) oraz chorobę (Leszczawski), dlatego też na obozie z zespołem trenowali Maciej Mędrzyk i Mariusz Roch – wychowankowie klubu. Mimo tych osłabień drużyna bardzo solidnie przeprowadzała zgrupowanie, a w trakcie jego trwania rozegrała trzy gry kontrolne, pokonując BBTS Bielsko Biała 4:1, Czarnych Rząśnia 4:1 oraz remisując z Avia Świdnik 2:2.Od 28 sierpnia zespół znów trenuje w Łagiszy. 12 września rozpoczynają się rozgrywki o Puchar Polski. Tego dnia w Krakowie MKS MOS zmierzy się w I rundzie PP z "Wandą" Kraków. Rozgrywki II ligi rozpoczynają się 26 września.

Kadra MKS-MOS "Interpromex" Będzin:

Syguła Dariusz
Miller Damian
Potera Michał
Łapuszyński Adam
Zborowski Damian
Leszczawski Mateusz
Świechowski Arkadiusz
Dzierżanowski Bartosz
Mędrzyk Mateusz
Legień Rafał
Tomczyk Bartosz
Kasparek Przemysław
Kantor Marcin

I trener – Rafał Legień
II trener – Paweł Sznicer
masażysta – Janusz Herpel

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved