Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Raul Lozano: Najważniejszy był pierwszy krok

Raul Lozano: Najważniejszy był pierwszy krok

fot. archiwum

Reprezentacja Niemiec była faworytem meczu z Turcją. Gospodarze zagrali jednak bardzo dobrze, pokazując, że nie są bez szans. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną naszych zachodnich sąsiadów 3:2. Raul Lozano podkreślał, że najważniejsze jest zwycięstwo.

Najważniejsze było, aby zrobić pierwszy krok naprzód i tak też zrobiliśmy – powiedział po meczu Raul Lozano.Z samego występu nie jestem zadowolony. Mieliśmy wzloty i upadki zarówno taktycznie, jak i technicznie. Z wysokiej góry spadaliśmy nagle w dolinę. Dopiero wchodzimy w swój rytm. Po zdobyciu kilkupunktowego prowadzenia, nagle traciliśmy je z powodu głupich błędów. Wygrywaliśmy jednak najbardziej znaczące punkty. Jeśli chcemy awansować do półfinałów nie możemy sobie pozwolić na przestoje w grze.

To było dla nas trudne spotkanie, przy publiczności, która w większości była za ekipą Turcji – dodał kapitan Robert Kromm.Turcy dobrze atakowi, podczas gdy my mieliśmy z tym problemy. Możemy grać lepiej, co pokażemy w kolejnym meczu.

Georg Wiebel powiedział po meczu, że jego ekipa wygrała, gdyż była po prostu lepsza. – Nadal musimy ciężko pracować nad sobą, gdyż zdarza nam się zbyt dużo przestojów. Powiedziałbym, że to był typowy mecz otwarcia turnieju.źródło: inf. własna, volleyball-verband.de

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved