Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karnety na mecze warszawskiej Politechniki od 7 września

Karnety na mecze warszawskiej Politechniki od 7 września

fot. archiwum

W poniedziałek 7 września startuje internetowa sprzedaż karnetów na mecze Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej na sezon 2009/2010. Od czwartku 10 września zaś karnety nabywać będzie można już bezpośrednio w siedzibie klubu.

Karnet upoważnia do wstępu na wszystkie mecze, w których drużyna "Inżynierów" pełni rolę gospodarza. Na nadchodzący sezon stołeczny klub wprowadził dla kibiców spore udogodnienie: wszystkie miejsca będą numerowane. Cena karnetu uzależniona jest od ich rodzaju. Na trybunę dolną, przy płycie boiska, cena karnetu wynosi 350 zł (ulgowy 250 zł), a na trybunę górną 300 zł (ulgowy 250 zł).

Poza miejscami numerowanymi na wszystkich trybunach nasz klub wychodzi do kibiców z jeszcze jedną specjalną propozycją. Wszystkie karnety zakupione przez Internet do końca września dostarczamy za darmo na terenie całej Warszawy – mówi rzecznik prasowy Neckermann AZS Politechnika Warszawska, Adrian Komorowski.Po tym terminie koszt przesyłki karnetu wynosić będzie 15 zł – za pobraniem. Dlatego już teraz gorąco zachęcamy wszystkich warszawskich miłośników siatkówki do zakupu. Zespół na treningach prezentuje się świetnie. Zapowiada się naprawdę ciekawy i pełen emocji sezon – zachęca.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved