Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Prygiel ma kłopoty z kolanem

Robert Prygiel ma kłopoty z kolanem

fot. archiwum

Nieco zaniepokojeni mogli czuć się kibice Jadaru Radom. Ich atakujący Robert Prygiel po powrocie ze Słowacji narzekał na ból kolana. - Myślę, że to nic poważnego, także nie zaprzątam sobie tym zbytnio głowy - uspokaja zawodnik.

Obudziłem się z opuchniętym kolanem. Tak naprawdę nie wiem co mogło być tego przyczyną. Skonsultowałem oczywiście dolegliwość z lekarzem, jednak on nic niepokojącego nie zauważył – komentuje swoją przypadłość Robert Prygiel .

Jak jednak podkreśla sympatyczny "Pryku" nie ma w tej chwili powodów do niepokoju: – Myślę, że to nic poważnego, także nie zaprzątam sobie tym zbytnio póki co głowy. Dzisiaj już wszystko jest w porządku i trenuję normalnie.

Obecnie siatkarze Jadaru Radom trenują na obiektach własnych. Wkrótce czeka ich jednak obóz w Kielnarowej i znów seria sparingów. Wbrew opinom niektórych, żaden z zawodników nie narzeka na obciążenia treningowe.Wszyscy mnie straszyli jak to trener Such wyciska z zawodników siódme poty. Szczerze powiedziawszy nie jest wcale tak jak mówiono. Treningi są owszem intensywne, ale tez niezwykle profesjonalne i prowadzone tak, żeby nie narazić nikogo na niepotrzebne kontuzje. Byłem przyzwyczajony.

źródło: Teledziennik, volley24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved