Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Masny, Sopko i spółka trenują w Izmirze

Masny, Sopko i spółka trenują w Izmirze

fot. archiwum

Reprezentacja Słowacji jako jedna z ostatnich ekip biorących udział w mistrzostwach Europy, dotarła na miejsce. Wczoraj popołudniu podopieczni Emanuele Zaniniego zameldowali się w pięciogwiazdkowym hotelu Hilton, a w czwartek czeka ich mecz ze Słowenią.

Słowacy nad Morze Egejskie dotarli wczoraj o godzinie 16.00. Po półgodzinnej podróży z lotniska zakwaterowali się w Hotelu Hilton, przebywa jeszcze siedem innych reprezentacji narodowych, w tym Polacy. Wieczorem Emanuele Zanini zarządził trening, który ze względu na przygotowania do uroczystości otwarcia mistrzostw Europy w Hali Halkapinar, musiał odbyć się w nieco mniejszej hali.

Do Izmiru wyruszyliśmy o 6:30 z Nitry. Lecieliśmy przez Wiedeń, Istambuł aż do Izmiru – tłumaczy drugi trener Słowaków, Štefan Chrtiansky . Po podróży siatkarze byli zmęczeni, dlatego sztab szkoleniowy zarządził stretching. Po ćwiczeniach rozciągających przyszedł czas na właściwy trening, który trwał 80 minut. – Czuję się dobrze – mówi Matej Kubš , jedyny z kadrowiczów, grający na Słowacji. – Droga na szczęście nie była dla mnie męcząca – śmieje się.

Rywalizację w grupie C, w której grają Słowacy, otworzy mecz pomiędzy Słowenią, a mistrzem Europy, Hiszpanią. Podopieczni Emanuele Zaniniego, którzy do rozgrywek europejskiego czempionatu przystąpią dopiero w czwartek, z pewnością bardzo uważnie będą przyglądać się szczególnie Słoweńcom. Właśnie spotkanie z ekipą Gregora Hribara może zadecydować o losach awansu do następnej rundy.źródło: inf. własna, svf.sk

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved