Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Grzegorz Ryś: Mamy spore szanse w konfrontacji z Francją

Grzegorz Ryś: Mamy spore szanse w konfrontacji z Francją

fot. archiwum

We wtorkowym spotkaniu Polacy okazali się zdecydowanie lepsi od Portorykańczyków, których pokonali 3:0. W środę rozegrają mecz z Francją. - Nasze spotkania są zawsze bardzo ciekawe - powiedział trener Grzegorz Ryś.

Polacy wygrali pierwsze spotkanie podczas tegorocznych mistrzostw świata. Kapitan naszej reprezentacji, Tomasz Kowalski żałuje tylko, że zwycięstwo przyszło dopiero teraz. – Wygraliśmy pierwszy mecz, szkoda, że tak późno – powiedział. – W pierwszym i drugim secie zagraliśmy dobrze. Rywale mieli problemy z przebiciem się przez nasz blok. W trzeciej partii zabrakło nam koncentracji, mieliśmy problemy ze skupieniem się na naszym celu – podsumował stracie z Portoryko.

W środę Polacy zmierzą się z mistrzami Europy, reprezentacją Francji. Co o tym rywalu sądzi trener Grzegorz Ryś?Myślę, że mamy jutro spore szanse w konfrontacji z Francją. Widzieliśmy ich dzisiejszy mecz – powiedział. „Trójkolorowi" przegrali dziś 0:3 z Japończykami. – Grali bez ducha walki – stwierdził polski szkoleniowiec. – Nasze spotkania są zawsze bardzo ciekawe. Miejmy nadzieję, że jutro również tak będzie – zakończył.

Rozmawiała Natalia Lasoń, Reprezentacja.netźródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved