Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Puchar Prezydenta Ostrowca Św. dla duetu Janek/Koryciński

Puchar Prezydenta Ostrowca Św. dla duetu Janek/Koryciński

plażówka mężczyzn

Michał Koryciński i Sylwester Janek kolekcjonują zwycięstwa. Tym razem mistrzowie Radomia zajęli pierwsze miejsce w turnieju siatkówki plażowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. 3. miejsce zajęła para Sobczak/Kiernoz.

Turniej tradycyjnie zakończył letni sezon na boisku przy Pływalni Rawszczyzna. Michał Koryciński/Sylwester Janek podobnie jak przed tygodniem w Zagnańsku w finale pokonali duet Marcin Babiarczyk/Łukasz Cudziło. Tym razem 2:0 (15:13, 15:8). Wcześniej radomscy siatkarze wygrali z parą Łukasz Stępień/Jerzy Grabda 21:16.

Trzecie miejsce w turnieju zajął zespół Sebastian Sobczak/Bartłomiej Kiernoz pokonując duet Łukasz Stępień/Jerzy Grabda 2:0 (15:9, 15:12). W półfinale Sobczak i Kiernoz ulegli Marcin Babiarczykowi i Łukaszowi Cudziło 18:21.

W zmaganiach wzięło udział 14 drużyn. Najlepsi, obok dyplomów i pucharów wyróżnieni zostali atrakcyjnymi nagrodami finansowymi.

źródło: SportRadom.pl