Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Poznaliśmy najlepszych siatkarzy plażowych w Serbii

Poznaliśmy najlepszych siatkarzy plażowych w Serbii

Serbia

Ivana Isailović i Jelena Blagojević w turnieju pań oraz Stefan Basta i Igor Tešić wśród panów zdobyli złote medale na zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Serbii w siatkówce plażowej rozgrywanych w Nowym Sadzie.

W obu turniejach finałowych wzieły udział duety, które zdobyły największą ilość punktów w trzech turniejach eliminacyjnych cyklu Vip beach Masters 2009. Isailović i Blagojević były faworytkami finału, ze względu na to, iż wygrały one eliminacje w Nowym Sadzie oraz Niszu. Natomiast mistrzowie Serbii – Stefan Basta i Igor Tešić w Nowym Sadzie byli trzeci, a w Belgradzie okazali się bezkonkurencyjni. W meczu o 1. miejsce kobiecego turnieju finałowego Vip beach Master 2009 w Nowym Sadzie Ivana Isailović i Jelena Blagojević pokonały Svetlanę Davidović i Milenę Matić . U panów Stefan Basta i Igor Tešić w finale nie mieli większych problemów z pokonaniem duetu – Kisić-Tatić .