Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Firma Falco wesprze siatkarzy AZS

Firma Falco wesprze siatkarzy AZS

fot. archiwum

Optymistyczne wieści napływają z olsztyńskiego AZS-u. Siatkarze mają kolejnego sponsora - jest nim firma Falco. Zajmuje się ona hurtową i detaliczną sprzedażą paliw. Jest także regionalnym dystrybutorem olejów oraz akcesoriów samochodowych.

Zależy nam na każdym sponsorze, a wsparcie ze strony firmy Falco to solidne wzmocnienie budżetu klubu – mówi Mariusz Szyszko, prezes AZS Olsztyn. – Bardzo się cieszę, że mamy tak poważnego partnera liczącego się nie tylko w naszym regionie. Rozmowy z prezesem Andrzejem Mazurkiewiczem rozpoczęliśmy dawno i wprawdzie trochę czasu upłynęło, to były one bardzo konkretne. Wierzę, że to nieostatni sponsor w klubie, ponieważ z kolejnymi kandydatami rozmawiamy codziennie. Mamy jeszcze kilka opcji i zapewniam wszystkich, że nie spoczywamy na laurach.

Tym czasem akademicy pod okiem trenera Mariusza Sordyla przygotowują się do nadchodzącego sezonu na olsztyńskich obiektach sportowych. W zajęciach uczestniczy już środkowy Marcelo Hargreaves (28 lat, 205 cm wzrostu), który ostatnie dwa sezonu spędził w Paris Volley. W barwach tego klubu dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Francji. Na treningach nadal brakuje dwóch zawodników. Rozgrywający Jakub Oczko, który w ostatnim czasie wraz z kadrą B wystąpił w Memoriale Huberta Wagnera w Łodzi (wcześniej grał na Uniwersjadzie w Belgradzie), na zajęciach w Olsztynie stawi się w poniedziałek.

Z kolei w czwartek wieczorem do Polski przyleciał drugi z obcokrajowców, który w nadchodzącym sezonie bronić będzie barw AZS Olsztyn. Jest nim Brazylijczyk Paulo Anchieta Veloso Pinto, grający na pozycji przyjmującego, który ma być dużym wzmocnieniem dla zespołu. W minionym sezonie występował w rosyjskim Dynamo Jantar Kaliningrad i ze swoim zespołem wywalczył awans do tamtejszej ekstraklasy.Przypomnijmy akademicy rozgrywki PlusLigi rozpoczną 10 października.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved