Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > ME kobiet: Ostatnia wizytacja – pełna satysfakcja

ME kobiet: Ostatnia wizytacja – pełna satysfakcja

fot. archiwum

24 sierpnia wizytował w Polsce, po raz ostatni przed Mistrzostwami Europy, dr Jan Hronek - wiceprezydent CEV, a jednocześnie przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009.

Hronek spotkał się z przedstawicielami Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz z członkami lokalnych komitetów organizacyjnych, by upewnić się, że ostatni etap przygotowań do mistrzostw przebiega bez żadnych komplikacji.

Jestem usatysfakcjonowany pracą, jaką w ciągu ostatnich miesięcy wykonały osoby odpowiedzialne za organizację mistrzostw Europy. Cieszy mnie fakt, że przygotowania do mistrzostw w każdym z miast, zarówno w Łodzi, Katowicach, we Wrocławiu oraz w Bydgoszczy przebiegają bez zastrzeżeń. Nie mam żadnych wątpliwości, że impreza ta będzie wielkim sukcesem i utkwi w pamięci wszystkim biorącym w niej udział – powiedział Jan Hronek.

Sekretarz Generalny PZPS – Bogusław Adamski przedstawił wiceprezydentowi CEV krótkie sprawozdanie ze sprzedaży biletów na mistrzostwa i poinformował go o kampanii promocyjnej, która w najbliższym czasie będzie miała miejsce. Kampania rozpocznie się 1 września zarówno w oparciu o media centralne, jak i lokalne i obejmować będzie szereg różnych działań, w które zaangażowane będą władze wszystkich czterech miast-gospodarzy mistrzostw Europy. Intensywność tych działań przybierze na sile po 9 września, kiedy to skończą się rozgrywane w Polsce Mistrzostwa Europy w Koszykówce Mężczyzn.

Podczas spotkania Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009 z Janem Hronkiem omówiono ponadto sprawy organizacyjne związane z transportem podczas imprezy, poruszono też kwestie marketingowe, prasowe, telewizyjne, sędziowskie i medyczne.źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved