Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Czarni górą w Skarżysku

Czarni górą w Skarżysku

fot. archiwum

Czarni Radom pokonali w sparingu STS Skarżysko Kamienna 3:1. Drużyna gospodarzy została utworzona niedawno, ale swoją dobrą postawą sprawiła niespodziankę. Jednak w decydujących momentach doświadczenie Czarnych pozwoliło im rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść.

Przeciwnik okazał się dość wymagający. Drużyna STS-u Skarżysko Kamienna została utworzona w zasadzie w ostatniej chwili, by walczyć w barażach o awans do drugiej ligi. – Połączenie zawodników Farta Kielce i grającego u nas w zeszłym sezonie Michała Szumielewicza tworzy "ciekawą mieszankę", z którą nie było tak wcale łatwo wygrać – tak spotkanie ocenił szkoleniowiec Jacek Skrok.

Gracze z Radomia ostatecznie wygrali, ponieważ zaprocentowało ich doświadczenie. W końcówkach natomiast tego doświadczenia zabrakło siatkarzom ze Skarżyska: – Trenujemy ze sobą znacznie dłużej niż nasz przeciwnik, dlatego mamy lepsze zgranie, co pozwoliło nam wygrać – dodał Jacek Skrok.

Trener Czarnych ma nadzieję, że podobnym wynikiem zakończy się piątkowy rewanż, co dla jego zawodników byłoby dobrym wejściem w serię sparingów. W najbliższych tygodniach radomianie mają rozegrać po kilka spotkań. Przeciwnicy nie są jeszcze dokładnie znani, jednak prowadzone były wstępne rozmowy z drużynami Lechii Tomaszów i Farta Kielce.Czarni Radom – STS Skarżysko Kamienna 3:1
(25:19, 21:25, 28:26, 25:19)

Czarni Radom: Kalita, Staniec, Kleczaj, Fryszkowski, Koryciński, Obremski, Biliński (libero) oraz Ostrowski, Siudak, Pszenny, Amanowicz

Autorką tekstu jest Agata Kołacz

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved