Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Muszynianka powoli rozpędza się przed sezonem

Muszynianka powoli rozpędza się przed sezonem

fot. archiwum

Mistrz kraju drużyna Muszynianki Fakro powoli rozpędza się przed zbliżającymi się rozgrywkami. - Nie jest to komfortowa sytuacja dla trenera, kiedy w okresie przygotowawczym, nie ma się połowy drużyny - mówi trener muszyńskiej drużyny Bogdan Serwiński.

Z jednej strony cieszę się, że tyle zawodniczek z naszego klubu zostało powołanych do reprezentacji Polski, a z drugiej, jak mam zgrać zespół przed rozgrywkami ligowymi i europejskimi, skoro nie mam drużyny. Trenujemy na razie w pięcioosobowym składzie. Ćwiczymy na swoich obiektach. Mimo tak okrojonego składu, zajęcia są intensywne i zaplanowane. Głównie zwracamy uwagę na poprawienie motoryki, ale duży nacisk kładziemy również na poprawienie techniki indywidualnej, a więc sporo jest też zajęć z piłkami – mówi trener mistrzyń kraju.

Siatkarki ćwiczą dwa razy w tygodniu. Wcześniej były na turnusie rehabilitacyjnym w Hotelu Medical SPA w Solcu Zdroju. Zawsze pobyt w tym ośrodku bardzo pomagał drużynie. Przed sezonem drużyna zamierza zagrać w Memoriale Agaty Mróz w katowickim Spodku i w Superpucharze w Szamotułach.

Więcej w serwisie lsk.net.pl
Autorem tekstu jest Andrzej Kuszuckiźródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved